Kompleksowe doradztwo celne

Procedury celne bywają skomplikowane i potrafią znacząco uprzykrzyć życie firmom, specjalizującym się w transporcie, logistyce albo produkcji. Dlatego też znajomość przepisów, odpowiednie relacje z Urzędem Celnym oraz korzystanie z usług doświadczonych specjalistów w zakresie obsługi celnej pozwala nie tylko usprawnić prowadzone na co dzień działania, ale również uniknąć wszelkich problemów – związanych z przestojem towarów czy niezadowoleniem kontrahentów. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty na doradztwo celne, a unikniecie problemów i będziecie działać skuteczniej na co dzień!

Profesjonalne doradztwo celne

Firma Rusak to specjaliści w zakresie przepisów celnych, którzy są w stanie odpowiedzieć na wszelkie Państwa pytania – związane z prawym celnym, procedurami oraz transportem międzynarodowym. Udzielamy konsultacji w zakresie przepisów celno-podatkowych, a także odpowiedzi na wszelkie nurtujące Państwa pytania – dzięki temu zyskaliśmy renomę na rynku i staliśmy się partnerami biznesowymi dla wielu przedsiębiorstw, które działają w różnych gałęziach gospodarki.

Nasze doradztwo celne jest skuteczne przede wszystkim dlatego, że efektywnie łączymy doświadczenie, sięgające już 30 lat, z wiedzą. Wciąż podnosimy swoje kwalifikacje, jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami, a także stale rozwijamy zakres usług, by spełniać Państwa oczekiwania. Nasz zespół ekspertów jest w stanie pomóc w każdym problemie, ponieważ oprócz doradztwa celnego, zajmujemy się również reprezentowaniem przedsiębiorstw przed organami celnymi, zajmujemy się kwestiami formalnymi i wdrażamy nowoczesny system, dzięki któremu będziecie Państwo mogli jeszcze lepiej organizować transport zagraniczny.

Customs Compliance – system, który wdrożymy w Twojej firmie

Doradztwo celne to nie wszystko, co możemy zaproponować. Zachęcamy do skorzystania z naszej usługi wdrażania systemu Customs Compliance, dzięki któremu będziecie Państwo mieli możliwość zyskania pełnej wiedzy na temat wymogów prawa celnego względem Waszej firmy, a także unikniecie problemów z przestojami towarów i znacznie poprawicie swoje relacje z Urzędem Celnym. W zakresie Customs Compliance, jesteśmy w stanie nie tylko doradzić, ale również przeprowadzić pełen audyt procedur, jakie mają miejsce w firmie, znaleźć problem i wyeliminować go, poprzez wdrożenie rozwiązania dostosowanego do Państwa indywidualnych potrzeb. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie współpracy, profesjonalne doradztwo celne i obsługę celną – dzięki temu znacznie usprawnicie Państwo swoje codzienne działania.